Plan Ungdom

Holdledere:

Henrik Andersen - tlf. 29 64 97 65 eller 54 78 77 77

Charlotte Krøll - tlf. 51 20 46 35

2018/19    U11 D   4 spillere SKB HOLD 1  BADLF og DGI  Pulje 1

dato

kl.

kamp nr.

kampinfo

sted

resultat

2018






søn. 28. okt.

8,30

347721

STBK 1

mod

SKB 1

Stubbekøbing hallen

1-5

søn. 28. okt.

10,00

347723

SKB 1

mod

SKB 2

Stubbekøbing hallen

4-2

fre. 16. nov.

17,30

347725

SKB 1

mod

SKB 2

Nr Vedby hallen

 

5-1

fre.16. nov.

18,30

347728

NBK 1

mod

SKB 1

Nr Vedby hallen


6-0

2019






lør. 26. jan.

10.00

347729

SATBK

mod

SKB 1

Sakskøbing

Hal A

5-1

lør. 26. jan.

11.30

347731

SKB 1

mod

STBK 1

Sakskøbing

Hal A

0-6

søn. 24. mar.

10.00

347738

SATBK

mod

SKB 1

NBK

hallen

4-2

søn. 24. mar.

12.00

347740

SKB 1

mod

Nykøbing F 1

NBK

Hallen

0-6













2017/18     U11 D    4 spillere    SKB HOLD 2     BADLF og DGI   Pulje 1

dato

kl.

kamp nr.

kampinfo

sted

resultat

2018






lør.  28. okt.

8.30

347722

      SKB 2        mod

Satbk 1

Stubbekøbing hallen

0-6

lør. 28. okt.

10.00

347723

SKB 1

mod

SKB 2

Stubbekøbing hallen

4-2

fre. 16. nov.

17,30

347725

SKB 1

mod

SKB 2

Nr Vedby hallen

5-1

fre.16. nov.

18,30

347727

SKB 2

mod

Stbk

Nr Vedby hallen


2-4

2019






lør. 23. feb.

10.00

347733

SKB 2

mod

Stbk 1

Nr Vedby hallen

6-0

lør. 23. feb.

11,00

347736

NBK 1

mod

SKB 2

Nr Vedby hallen

0-6

søn. 24. mar.

9.00

347737

NBK 1

mod

SKB 2

NBK hallen

6-0

søn. 24. mar.

11,00

347739

SKB 2

mod

Sakskøbing 1

NBK hallen

2-4







2018/19    U13 C     4 spillere   BADLF og DGI    Pulje 1

dato

tid

kamp nr.

kamp info

sted

resultat

2018






søn. 28. okt.

11,30

347741

STBK 1

mod

SKB 1

Stubbekøbing

hallen

1-5

søn. 28. okt.

13,00

347743

SKB 1

mod

ØEBK 1

Stubbekøbing

hallen

6-0

lør 8. dec.

9,00

347745

SKB 1

mod

ØEBK 1

Nr Vedby

hallen

6-0

lør. 8. dec.

10.00

347748

SABTK 1

mod

SKB 1

Nr. Vedby

hallen

0-6

2019






lør. 26. jan.

9.00

347749

NBK 1

mod

SKB 1

NBK hallen

5-1

lør. 26. jan.

11.00

347751

SKB 1

mod

STBK 1

NBK hallen

1-5

lør. 23. mar.

10,00

347758

NBK 1

mod

SKB 2

Sakskøbing

Hal A

3-4

lør. 23. mar.

11,30

347760

SBK 1

mod

SATBK 1

Sakskøbing

Hal A

2-4













2017/18    U13 C   4 spillere  BADLF og DGI    Pulje 2

dato

kl.

kamp nr.

kampinfo

sted


2018






søn. 28.okt.

14,30

347761

STBK 2

mod

SKB 2

Stubbekøbing hallen

1-5

søn. 28. okt.

16,00

347763

SKB 2

mod ØEBK 2

Stubbekøbing hallen

1-5

lør. 8. dec.

11,30

347765

SKB 2

mod

ØEBK 2

Nr Vedby hallen

4-3

lør.8. dec.

12,30

347768

Møn 1

mod

SKB 2

Nr Vedby hallen

 

1-5

2019






søn. 3. feb.

10,00

347769

Tingsted 1

mod

SKB 2

Tingsted hallen

1-5

søn. 3. feb.

11,30

347771

SKB 2

mod

STBK 2

Tingsted hallen

4-2

lør. 23. mar.

13.30

347778

Tindsted 1

mod

SKB 2

Møn hallen

0-6

lør. 23. mar

15,00

347780

SKB 2

mod

Møn 1

Møn hallen

2-4

2018/19        U 15  D   4 spillere   BADLF og DGI     Pulje 1

dato

kl

kamp nr.

Kamp info

Sted

Resultat

2018






søn. 28. okt.

10,15

347800

Toreby 2

mod

SKB

Toreby hallen

0-6

søn.28. okt,

11,30

347801

SKB

mod

Toreby 1

Toreby hallen

6-0

søn. 18. nov,

9,00

348383

SKB

mod

NBK 2

Sakskøbing

hal A

5-1

søn. 18. nov.

10,30

348384

SABTK

mod

SKB

Sakskøbing

hal A


4-2

2019






lør. 12. jan.

10.30

348389

SKB 1

mod

Nakskov 1

Nr. Vedby

6-0

tors. 31. jan.

17,15

 

348391

ØEBK 1

mod

SKB

Nr. Vedby

0-6

lør. 26. jan.

11.15

348393

Nakskov

mod

SKB

Nakskov sportshal

2-4

lør. 26. jan.

12.15

348394

SKB

mod

SATBK

Nakskov

sportsha

4-3

lør. 9. mar

10,30

348403

Toreby 1

mod

SKB

Eskildstrup hallen

6-0

lør. 9. mar

11,30

348405

SKB

mod

ØEBK

Eskildstrup hallen

5-1

lør. 23. mar.

9,00

348409

NBK 2

mod

SKB

NBK hallen

1-5

lør. 23. mar.

11.00

348411

SKB

mod

Toreby 2

NBK hallen

6-0

U15d blev LF Mester

dato

kl.

kamp nr.

kamp info

sted

resultat

lør. 6. okt.

14,00

335361

KBK-kbh.2

mod  SKB-Stubbekøbing

KBK hallen

1 - 7

lør. 6. okt.

16.00

335362

SKB-Stubbekøbing

mod

Hørsholm 2

KBK hallen

5 - 3

søn. 28.okt.

11,00

335367

Skælskør 1

mod  SKB-Stubbekøbing

Skælskør

badminton center 4-6

5 - 4

søn. 28. okt.

13.00

335370

SKB-Stubbekøbing

mod

Vanløse 1

Skælskør badminton center 1-3

1 - 7

lør. 17. nov.

9,00

335371

SKB-Stubbekøbing

mod

KBK-kbh.2

Stubbekøbing

hallen

6-2

lør.17.nov.

10,15

335372

Valby BC 1

mod

SKB-Stubbekøbing

Stubbekøbing hallen

6-2

2019






søn. 27. jan.

9,00

335380

SKB-Stubbekøbing mod

Valby BC 1

Hørsholm badminton hal

4-5

søn. 27. jan.

10.30

335382

Vanløse 1

mod

SKB-Stubbekøbing

Hørsholm badminton hal

2-6

søn. 10. mar.

9,00

335383

Hørsholm 2

mod

SKB-Stubbekøbing

Hørsholm badminton hal

1-7

søn. 10. mar.

10,30

335384

SKB-Stubbekøbing

mod

Skælskør 1

Hørsholm badminton hal

4-5

Det blev til en

flot 3 plads





2018/19        U 15 AB   4+2    BADSJÆLLAND og DGI        Pulje 1

Consectetuer,  variusi ipsum nullam repellendus